Консалтинг
      молочних ферм
Тел. +38 044 5028905
Моб. +38 067 2191134
факс +38 044 5028908

Головна
Послуги консалтингу
Партнери
Для інвесторів
Статті
Контакти
Dairy Nutrition and Consulting Services Ltd
Спільне американсько-українське підприємство Dairy Nutrition and Consulting Services Ltd. (DNCS) - консалтингова компанія по обслуговуванню молочних ферм

Президент DNCS - пан доктор Tom Tylutki. Одночасно він є президентом американської компанії AMTS™ LLC (компанія AMTS™ LLC має ліцензії на технології Корнельського університету і по всьому світу забезпечує технічну підтримку в супроводженні молочного стада, надає спеціальне програмне забезпечення, навчає менеджменту на молочних фермах).

Tom Tylutki виріс на фермі, яка нараховувала 65 корів прив'язного утримування в штаті Нью-Йорк. Ця "семейная ферма" мала систему молокопроводу, встановлену в середині 60-років і коли він поступив до університету, від корови в средньому доїли 25 літрів молока на день. Він поступив в Корнельський університет, де отримав степені бакалавра, магістра та доктора. Всі його работи були сфокусовані на утримуванні та годуванні молочного стада.

Він також декілька років працював в Корнельському університеті в якості дослідника, а також навчав спеціалістів по консалтингу і аудиту для молочних ферм. За час написання диссертації він тісно співпрацював з фермою на 650 корів і впровадив на промисловому рівні масу принципів контролю якості в менеджменті і виробництві.
Ця робота включала в себе фінансові питання, урожай та управління стадом. Результати работи були настільки позитивними, що власники ферми вирішили запропонувати йому частку паїв на володіння стадом.

У 2005 році Tom Tylutki зі своїми партнерами заснував бізнес з комерціалізації використання своїх обширних знань і навиків в управлінні молочним стадом - компанію AMTS™ LLC. Спільно з партнерами компанія обслуговує більше двох мільйонів корів по всьому світу (США, ПАР, Аргентина, Мексика, Англія, Турція, Китай та інші). Додатково організована глобальна технічна підтримка для консультантів і компаній з виробництва кормів. Для отимання більш детальної інформації про цю компанію дивіться сайт http://www.agmodelsystems.com. На початку 2008 Tom Tylutki організував в Україні спільне підприємство для обслуговування молочних ферм. Ця компанія називаеться "Dairy Nutrition Consulting Services, LLC (DNCS)", де він є президентом.

В нашій команді:
1. Tom P. Tylutki, президент, доктор наук
2. Чоботов Валерій Павлович, генеральний директор, кандидат технічних наук
3. Маляревский Юрій Анатолійович, фінансовий директор
4. Притикін Микола Васильович, главний технолог, кандидат ветеринарних наук
5. Долгов Дмитро Миколайович, технолог по кормам
6. Дяченко Леонід Якович, технолог, кандидат технічних наук
7. Костенко Василь Іванович, консультант, доктор сільськогосподарських наук
8. Кучерявенко Олександр Олександрович, консультант, кандидат ветеринарних наук
9. Калашнікова Лідія Павлівна, консультант, кандидат технічних наук
Головна | Послуги консалтингу | Партнери | Для інвесторів | Статті | Контакти
© 2010 DNCS. All Rights Reserved